Başkan Aktürk'ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Başkan Aktürk'ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Doğumdan ölüme kadar, hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum diyen Başkan Aktürk, kadınlar gününe özel düzenlemeyi planladıkları Muzaffer Elitaş konserini bahar kalkanı harekatı dolayısıyla iptal ettiklerini belirterek, programda dağıtılması planlanan hediyelerin de bugün pazar yerinde kadınlara ulaştırılacağını kaydetti.

Ürgüp'te kadınlar gününe özel hediye

Ürgüp Belediyesi tarafından hazırlanan kadınlar günü hediyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla pazar yerindeki kadınlara dağıtılacak.

Pazar yerine kurulan stantta gün boyunca dağıtımı yapılacak kadınlar günü hediye içeriğinde yöresel bir kahve fincanı, kahve, çikolata ve alışveriş çantası ile Başkan Aktürk'ün kadınlar günü mesajı "Tüm günler gibi, bugün de ne kadar özel olduğunuzu hissetmeye hakkınız var. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun." mesajı yer alıyor.

"Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" sözünden hareketle hazırlanan bin 500 adet hediye paketinin dağıtımı pazar yerinde gün içerisinde geçekleştirilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100