Ürgüp Belediyesi Ankara’da “Tam Bana Göre Festival”de stant açacak

Ürgüp Belediyesi, 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenecek “Gençlik ve Yerel Yönetimler” temalı “Tam Bana Göre Festival” adlı organizasyona “Masalkent Ürgüp Sizleri Bekliyor” temasıyla katılacak.

Ürgüp Belediyesi Ankara’da “Tam Bana Göre Festival”de stant açacak

16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan gençlik festivalinde konserler, tiyatro, söyleşileri, atölyeler, spor müsabakaları, Dj performansları, YouTuber buluşmaları, hediyeler, çekilişler ve çok daha fazlası yer alacak.

Tüm Türkiye’den gençleri ağırlayacak festivalde il belediyeleri ve büyükşehir ilçe belediyeleriyle birlikte Ürgüp Belediyesi de stant açacak. A 8 No’lu stantta ziyaretçileri için tüm hazırlıklarını tamamlayan Ürgüp Belediyesi, Ürgüp’ün kültürünü ve turizm değerlerini sergileyerek ziyaretçilere Ürgüp’ün yöresel ürünlerinden ikram edecek.

Ankara’da düzenlenecek böylesine kapsamlı ve Türkiye’nin şimdiye kadar yapılmış olan en büyük festival organizasyonunda yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; “Ürgüp Belediyesi olarak davet üzerine biz de Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde olacağız. 16 Kasım’da sıcak hava balonlarımız ve tüm lezzetlerimizle Masal Kent Ürgüp’ümüzü Ankara’ya taşıyacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER