Ürgüp´te meslek lisesi öğrencileri ailelerimizle buluşuyor projesi başlatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi” kapsamında okulun proje ekibince hazırlanan etkinlikler doğrultusunda öğrenciler öğretmenleriyle birlikte çalışmalarına başladı.

Ürgüp´te meslek lisesi öğrencileri ailelerimizle buluşuyor projesi başlatıldı

 

Proje etkinliklerinin ilk gün çalışmalarına Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, mahalle muhtarı Bircan Toker ve Ürgüp sağlık meslek lisesi okul müdürü Burhan Aşıcı katıldı.

Ürgüp Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler ziyaret esnasında ailelere takdim edildi. Ziyaretler esnasında; Hijyen, gıda güvenliği, sağlıklı ve dengeli beslenme, fiziksel aktivite, hareketlilik konularında bilgilendirme, Vital bulguların ölçümleri yapılarak sorun görülenlerin sağlık kurumlarına yönlendirilmesi, Tarihi geçmiş ilaçların kullanılmaması konusunda bilinçlendirme, İlaç dolaplarının temizlenmesi ve düzenlenmesi gibi etkinlikler gerçekleştirildi.

Ziyaret gerçekleştirilen ailelerin bu çalışmadan memnuniyet duydukları, ekibi sevgi ve heyecanla karşıladıkları görüldü.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER