Vali Aktaş, Afrin Gazisi Özmutlu’ya bayram ziyaretinde bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla Afrin Gazisi Ürgüplü Uzman Jandarma Hüseyin Özmutlu’ya bayram ziyaretinde bulundu.

Vali Aktaş, Afrin Gazisi Özmutlu’ya bayram ziyaretinde bulundu

Vali Aktaş, 14 Şubat’ta Afrin’de bomba imha uzmanı olarak görev yaparken, bomba imhası sırasında yaralanarak gazi olan Ürgüplü Uzman Jandarma Hüseyin Özmutlu’yu evinde ziyaret etti ve Kurban Bayramını tebrik etti. Gazimiz ve ailesi ile yakından ilgilenerek “Devletimiz, tüm imkânları ile sizlerin hep yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Siz gazilerimize acil şifalar diliyor, şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz” dedi.

Gazi Hüseyin Özmutlu ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Aktaş ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti.

Vali Aktaş’a ziyaretlerinde; AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener eşlik ederken, Gazi Hüseyin Özmutlu ve ailesi de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">