Çeşitli suçlardan 7 zanlı tutuklandı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çalışma yapıldı

Çeşitli suçlardan 7 zanlı tutuklandı

Haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 9 zanlı yakalanarak adli mercilere sevk edildi, yakalanan zanlılardan 7 si tutuklandı, 2 si serbest bırakıldı. Kayıp müracaatı alınan 5 zanlıdan 3’ü bulundu. 1 Evden Hırsızlık, 2 Açıktan Hırsızlık,1 Oto Hırsızlığı ve 1 Mabetten Hırsızlık olayı olmak üzere toplam 5 olayda, 4 şüpheli şahsa işlem yapıldı.4 dolandırıcılık olayında 5 şüpheli zanlıya işlem yapıldı. 1 Reşit Olmayanla Cinsel İlişki olayında 1 şüpheli şahsa işlem yapıldı.

Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliğince şüpheli zanlılar ve araçlar üzerinde yapılan çalışmada, 1 aranan zanlı ve 0,48 gr. metamfetamin ele geçirildi, 3 zanlı hakkında adli işlem yapıldı.

Resmi Ekiplerimizce şüpheli zanlılar ve araçlar üzerinde yapılan çalışmalarda, 7 Aranan zanlı yakalandı, 0,42 gr metamfetamin,  5,06 gr Esrar, 1 adet kurusıkı olarak tabir edilen tabanca ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi ve 5 zanlı hakkında adli işlem yapıldı.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93