Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi yer seçimi komisyonu toplantısı yapıldı

Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi Yer Seçimi Komisyonu Toplantısı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) hizmet binasında, proje ortakları ve ilgili kurum yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi yer seçimi komisyonu toplantısı yapıldı

Gerçekleştirilen yer seçimi toplantısına, NTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, Avanos Belediye Başkanı Alper İbaş, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Gökhan Germiyan, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin, NTSO Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Akgür, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Bülent Ayan ve Adil Kaya ile ilgili kuruluşların temsilcileri katıldı.

Toplantı neticesinde katılıp kurumu adına nihai görüş bildiren kurum temsilcilerince Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi yeri olarak uygun görüldü ve kabul edildi.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, yaptığı açıklamada, "Avanos Kapadokya OSB yer seçimi komisyonu toplantısı proje ortakları ve ilgili kurumların katılımı ile gerçekleştirildi. Komisyona katılıp kurumu adına nihai görüş bildiren kurum temsilcilerince Avanos Kapadokya OSB Yeri olarak uygun bulunmuş ve kabul edilmiştir. Nevşehir’imize hayırlı olsun" dedi.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93