Kaymakam Öner, öğrencilerle bir araya geldi

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile Anaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Öner, öğrencilerle bir araya geldi

Ziyarette Kaymakam Olgun Öner’i İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Emlik ile Okul Müdürü Ali Bağ karşıladı. Öğretmen ve idareciler ile bir süre sohbet ederek okulun eğitim ve öğretim durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Öner, sonrasında istek ve talepleri dinledi.

Daha sonra okulun bünyesinde bulunan anaokulunda minik öğrencilerle bir araya gelerek derslerine ortak olan Kaymakam Öner, doğum günü sebebiyle minik öğrencinin doğum gününü kutladı. Öğrencilerle çeşitli etkinliklere katılıp bir süre sohbet ederek başarılar diledi.

Ziyaretin devamında okulun diğer dersliklerini de ziyaret eden Kaymakam Öner, öğrencilerle sohbet etti. Başarının yolunun çalışmaktan geçtiğini ifade eden Kaymakam Öner, “Sizleri çok seviyoruz ve hepinizin başarılı olmasını istiyoruz. Sizlere güzel bir gelecek ve başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretin son bölümünde ise öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen Kaymakam Öner, öğretmenlerle bir süre sohbet ederek, tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2022, 12:54

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145