Kaymakam Öner’den köy ziyaretleri

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, köy ziyaretleri kapsamında Mahmat, Karacauşağı ve Göynük köylerini ziyaret etti.

Kaymakam Öner’den köy ziyaretleri

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, köy ziyaretlerine Mahmat Köyü ile başladı. Ziyaretinde Kaymakam Öner ve beraberindeki daire amirlerini Köy Muhtarı Ramazan Karafil ve vatandaşlar karşıladı. Köyün genel durumu ve sorunları hakkında bilgi alan Kaymakam Öner, vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek istek ve talepleri dinledi.

Köy ziyaretleri programı kapsamında Kaymakam Öner’in ikinci ziyareti Karacauşağı köyüne oldu. Burada Kaymakam Öner ve beraberindeki heyet, Köy Muhtarı Şaban Öztürk ve köylülerle bir araya geldi. Muhtar ve köylülerden köyün ihtiyaç, talep, sorun ve neler yapılması gerektiğine dair istişarelerde bulunuldu. Köy halkı tarafından memnuniyetle karşılanan ziyaret sonrasından Kaymakam Öner eksik hususlarla ilgili gerekli talimatları beraberindeki daire müdürlerine verdi.

Son olarak Göynük köyüne geçen Kaymakam Öner ve beraberindeki heyeti köy muhtarı İhsan Eron karşıladı. Burada Göynüklü vatandaşlar tarafından iletilen ihtiyaç ve talepleri dinleyen Kaymakam Öner, taleplerin imkânlar dâhilinde çözmenin gayretinde olacaklarını belirtti.

Kaymakam Öner, “Köylere yönelik hizmetlerin etkin, verimli ve daha seri şekilde sunulması ve vatandaşların ihtiyaç, sorun ve taleplerini yerinde görüp tespit etmek ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyoruz.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145