Kaymakam Öner’den köy ziyaretleri

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, köy denetimleri ve ziyaretleri kapsamında İğdelikışla, Kuyulukışla ve Altıpınar köylerini ziyaret etti.

Kaymakam Öner’den köy ziyaretleri

İlk ziyaretini İğdelikışla köyüne yapan Kaymakam Olgun Öner’e Kaymakam Adayı Ayhan Kalaycıoğlu eşlik etti. İğdelikışla köyünde köy muhtarı Halil Çelik ve İğdelikışlalı vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Öner, köy muhtarından köydeki mevcut durumla ilgili bilgi alarak daha sonra köy sakinleriyle bir araya geldi.

İhtiyaç ve talepleri dinleyen Kaymakam Öner, muhtarlık ve diğer kamu binalarında yaptığı incelemeler sonrasında köyden ayrılarak bir sonraki denetim ve ziyaret programı kapsamında Kuyulukışla köyüne geçti.

Burada köy muhtarı Fahrettin Türkyılmaz ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Öner, köy muhtarından bilgi alarak ihtiyaç ve talepleri dinledi.

Son olarak Altıpınar köyünü ziyaret eden Kaymakam Öner’i burada köy muhtarı Yusuf Göksu ve Altıpınarlılar karşıladı. Vatandaşlar ile bir araya gelen Kaymakam Öner, talepleri dinledikten sonra köyde yapımına devam edilen taziye evinde incelemelerde bulunup köy muhtarından bilgi aldıktan sonra köyden ayrıldı.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER