18 Yaşına giren gençlerin doğum günü pastası Nevşehir Belediyesi’nden

Nevşehir Belediyesi bundan böyle 18 yaşına giren gençlerin doğum günlerine evlerine göndereceği pasta ile kutlayacak.

18 Yaşına giren gençlerin doğum günü pastası Nevşehir Belediyesi’nden

Göreve geldiği günden itibaren Nevşehir’de “Bu şehri beraber yöneteceğiz” dediği gençlere büyük önem veren ve belediye bünyesinde kurduğu Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile birçok önemli gençlik projesini hayata geçiren Belediye Başkanı Rasim Arı, şimdi de yeni bir uygulamaya imza atıyor.

Bundan böyle kentte 18 yaşına giren tüm gençlerin doğum günlerinde onlar için hazırlanan özel pasta ve sürpriz hediyeler Nevşehir Belediyesi tarafından gençlerin evlerine gönderilecek.

Uygulama nasıl olacak?

Proje kapsamında Nevşehir il merkezinde yaşayan 15-18 yaş grubundaki dileyen tüm gençler, Nevşehir Belediyesi’nin www.nevsehir.bel.tr adresindeki Hızlı Menü içerisinde yer alan proje sayfasına girip ilgili formu doldurarak doğum günü tarihlerini belirtecek.

Sistemde isim-soy isim, doğum günü tarihleri ve iletişim bilgileri kayıt altına alınacak olan gençlerin 18 yaşına girdikleri gün doğum günü pastaları ve sürpriz hediyeleri Nevşehir Belediyesi görevlilerince adreslerine ulaştırılacak.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nasıl Belediyecilik
Nasıl Belediyecilik - 2 yıl Önce

Kimin cebinden! Bunun için hangi pastacı ile anlaşılacak, vatandaşların tesbiti için hangi memurlar bilgisayar başına tahsis edilecek. Pasta nın dağıtımı için hangi belediye araçları ile hangi personelin mesaisi çalınacak? Belediyecilik bu değil !

SIRADAKİ HABER

banner131

banner93