Yeni dönem tiyatro atölyesi eğitimleri için kayıtlar başladı

Nevşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde tiyatroya ilgi duyan sanatseverler için kurulan tiyatro atölyesinde 3. dönem oyuncu kayıtları başladı.  Atölye çalışmalarına katılarak Şehir Tiyatrosu’nda yer almak isteyenler online olarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Yeni dönem tiyatro atölyesi eğitimleri için kayıtlar başladı

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Şehir Tiyatrosu, bünyesine yeni oyuncular katmak için tiyatro atölyesi eğitimlerini sürdürüyor. Tiyatro alanında yeteneklerini ortaya koymak ve kendini geliştirmek isteyenler için ücretsiz eğitim imkânı sunan tiyatro atölyesinde 3. kayıt dönemi başladı.

Tiyatro Eğitmeni Gökhan Eryılmaz tarafından drama, oyun yazarlığı, üst oyunculuk ve sahne sanatları eğitimlerinin verileceği atölye çalışmaları için dileyenler 4 Aralık 2022 tarihine kadar kayıt yaptırabilecek. 13 Kasım ve 4 Aralık tarihlerinde seçmelerin yapılacağı atölyede eğitimler 14 Kasım tarihinde başlayacak.

16 yaş üstü dileyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği tiyatro atölyesinde yer almak isteyenler www.nevsehir.be.tr adresindeki hızlı menü bölümünden ‘Şehir Tiyatrosu Başvuru’  sekmesini tıklayarak online olarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2022, 13:13

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145