Özdemir, Suvermez’de incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde yapımı devam eden üniversite binasında incelemede bulundu.

Özdemir, Suvermez’de incelemelerde bulundu
banner116

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, hayırsever işadamı Hamza Ertaş tarafından Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde yaptırılan meslek yüksekokulu binasında incelemede bulundu.

İncelemede Özdemir'e Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sibel Akbaş, Derinkuyu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İsa Demir ve diğer yetkililer eşlik etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Özdemir yaptığı açıklamada hayırsever işadamı Hamza Ertaş tarafından Nevşehir’e kazandırılan bu güzel meslek yüksekokulunun yapımının sonuna gelindiğini yakın bir zamanda burada öğrencilerin eğitim öğretime başlayacağını, bu noktada da barınmayla ilgili taleplerin devreye gireceğini belirterek kurum olarak burada okuyacak üniversite öğrencilerinin yurt taleplerini karşılamak adına bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Özdemir, bu çalışmanın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ve Derinkuyu Belediyesi ortaklığıyla istişare edilerek yapılacağını belirtti.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER