Altınyıldız Koleji üniversite sınavına katılacak öğrencilere başarılar diledi

Mezun verdiği 2002 yılından itibaren 20 yıldır Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanan öğrencileriyle her alanda başarıdan başarıya koşan Altınyıldız Kolejliler 2022 üniversite sınavlarına katılacak tüm öğrencilere başarılar diledi.

Altınyıldız Koleji üniversite sınavına katılacak öğrencilere başarılar diledi

Her sınav döneminde başarılarıyla gündeme gelen, istikrarlı yönetimi, başarılı ve seçkin öğretmen kadrosuyla, birbirinden başarılı öğrencileriyle başarılarına yeni başarılar ekleyen Altınyıldız Eğitim Kurumlarında 2022 yılında “Başarı Bir Gelenek" olarak devam ediyor.

Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Liseleri 2021 yılında olduğu gibi 2022 Milli Savunma Üniversitesi sınavı sonuçlarına göre bütün alanlarda Nevşehir birincilikleri kazanarak Türkiye 24.’lüğünü kazanma başarısı elde etti.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Liseleri bağımsız değerlendirme kuruluşları tarafından 2022 yılında Nevşehir’in en kaliteli ve en başarılı koleji seçildi.

Akademik başarının yanı sıra bilimsel, kültürel ve spor alanlarında Dünya, Avrupa, Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan Altınyıldız Liseleri, Nevşehir halkının en çok takdir ve tercih ettiği Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğretmen kadrosu kalitesi ve tecrübesiyle Türkiye’nin en seçkin öğretmen kadroları arasında yer almakta.

Okul idaresi 2022 Üniversite sınavına büyük bir moralle geceli gündüzlü çalışarak hazırlanan öğrencilere başarılar dileyip yetişmelerinde emeği geçen yönetici, öğretmen ve velileri kutladı.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93