Altınyıldız Kreş ve Anaokulu başarılı bir gelecek için özgün uygulamaları ile çığır açıyor

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrencilere okul öncesi derslerin yanı sıra İngilizce, satranç, müzik, beden eğitimi, halk dansları, robotik kodlama, drama, montessori, değerler eğitimi ve seramik eğitimleri veriliyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu başarılı bir gelecek için özgün uygulamaları ile çığır açıyor

Altınyıldız Kreş ve Anaokulundan yapılan açıklamada; “2-3-4-5 Yaş dönemi içinde çocuğun zekâsı, duyguları, kişiliği ve sosyal ilişkileri bir bütünlük içinde gelişir. Sizin çocuğunuz da mükemmel fiziki yapıya sahip, alanında uzman eğitim kadrosuyla Altınyıldız Kreş ve Anaokulumuzda okulumuza geleceğe hazırlansın.

Okul öncesi derslerimizin yanı sıra öğrencilerimize; İngilizce, Satranç, Müzik, Beden Eğitimi, Halk Dansları, Robotik Kodlama, Drama, Montessori, Değerler Eğitimi, Seramik eğitimleri verilmektedir. Ayrıca derslikler; uygulama sınıfları, satranç, müzik, resim atölyeleri, yemekhane, öğrenci uygulama mutfağı, uyku ve dinlenme salonları, açık ve kapalı trambolinler, zıpzıplar ve oyun alanları ile Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 12 ay kesintisiz eğitim verilmektedir.” ifadelerine yer verildi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER