Altınyıldız Kreş ve Anaokulu'nda heyecan başladı

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda okula hazırlık ve okul öncesi eğitim çalışmalarının ve eğlenceli oyunlarla desteklenen yüz yüze eğitim başladı.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu'nda heyecan başladı
banner116

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’ndan yapılan açıklamada; “ Mutlu eden heyecan başladı; Gözlerinde sevgi ve mutlulukla, öğretmenini görünce gülümseyen öğrencilerimizle yine hep bir aradayız.

Sevgi, çocuklarımızla bütünleşince güzel. Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu olması için gereken önlemleri alarak sosyal mesafe kurallarına uyularak, hijenik bir ortamda öğrenciler güvenle eğlenceli eğitimin tadına varıyor. Okula hazırlık ve okul öncesi eğitim çalışmalarının ve eğlenceli oyunlarla desteklendiğimiz yüz yüze eğitimimiz Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda başlamış olup; İngilizce, Beden Eğitimi, Bale, Jimnastik, Yoga, Satranç, Müzik, Drama, Akıl Oyunları, Montessori, Robotik Kodlama derslerimizle yeni eğitim yılına merhaba diyoruz.

Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı verilmektedir. İlimizin ve bölgemizin en büyük, en donanımlı Kreş ve Anaokulu olan Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda çocuklarımız geleceğe bir adım önde başlasın. Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda yıldızınız bizimle parlasın.” denildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 17:50
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER