Altınyıldız’dan Nevşehir 1.liği

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri geçtiğimiz hafta Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi tarafından organize edilen Kısa Hikaye yarışmasına 6 özgün eserle katıldı.

Altınyıldız’dan Nevşehir 1.liği
banner116

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8. sınıf öğrencisi Zişan Çiftci tarafından kaleme alınan ‘Yağmur Damlaları’ isimli hikaye yapılan değerlendirmeler sonucu Nevşehir 1.si oldu.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerinden Zişan Çiftci Nevşehir 1.si olurken Hilal Özkaya, Hüseyin Ata Çetinkaya, Nazlı Bikir, Musa Enes Olgun ve Asyanur Namlı mansiyon ödülü aldı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu ülkenin geleceği olan çocukların okuyan, yazan, sorgulayan, araştıran, düşünen bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak, onlara edebiyatı sevdirmek, geleceğin yazarlarına fırsat vermek ve onları teşvik etmek, hayal güçlerinin ve ifade zenginliklerinin güçlendirilmesine yardımcı olmak amacıyla bu tür yarışmalara katılmalarını destekliyor.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu yarışmada derece alan öğrencileri, onları yetiştiren öğretmenleri ve velileri tebrik edip başarılarının devamını diledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER