Bakıcı arayanlara müjde

Nevşehir'de hizmet vermekte olan Diamond Kids Kreş ve Gündüz Bakımevi el değiştirerek özel Minik Afacanlar Akademi Kreş ve Gündüz Bakımevinin bünyesine katıldı. Diamond Kids Kreş ve Gündüz Bakımevinin tüm kadrosu, yönetimi, oyun ve eğitim alanları yenilenerek Nevşehir halkının hizmetine sunuldu.

Bakıcı arayanlara müjde

Diamond kids kreş ve gündüz bakımevi yeni devir alınması sebebiyle 30 Eylül tarihine kadar kampanya başlattı. Bu tarihe kadar yapılan kayıtlarda yüzde 20 indirim uygulayacak.

Diamond kids kreş ve gündüz bakımevi 0-24 aylık çocuklara bakım veren Nevşehir'deki tek kuruluş.12 ay boyunca açık olduğunu belirten Diamond Kids kreş ve gündüz bakım evinin yeni sahipleri Esra Şahin ve Merve Yılmaz çocuklara kameralar eşliğinde, güvenli ortamda, özel sınıflarda ve uzman eğiticiler eşliğinde baktıklarını ve çocuklarını bu ortama bırakmak isteyen velileri Diamond Kids kreşi ziyaret ederek bilgi almak için beklediklerini ifade etti.

Diamond kids kreş ve Minik afacanlar akademi Nevşehir'de iki şubesi bulunan tek kreş olarak bilinmekte ve 0-6 yaş arası tüm çocuklarada eğitim vermekte.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner138

banner137