Başkan Savran, Altınyıldızlı öğrencileri ödüllendirdi

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, geçtiğimiz günlerde düzenlenen TYT deneme sınavında dereceye giren Altınyıldız Koleji öğrencilerine ödüllerini takdim etti.

Başkan Savran, Altınyıldızlı öğrencileri ödüllendirdi

Nevşehir Belediyesi ve 3D Yayınları iş birliğinde Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrenciler için geçtiğimiz günlerde düzenlenen Türkiye Geneli TYT Deneme Sınavında Altınyıldız Koleji 12. sınıf öğrencileri Nevşehir 1’incisi, 2’ncisi ve 3’üncüsü derecelerini aldı.

Dereceye giren öğrencilerden Burak Aydın Nevşehir 1’incisi, Furkan Eren Nevşehir 2’ncisi ve Eray Akdemir Nevşehir 3’üncüsü oldu.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran tarafından ödüllendirilen öğrenciler, aldıkları başarılarla göz kamaştırdı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite sınavlarında büyük bir özveriyle hazırlanan öğrenciler, sınav öncesi yapılan bu provada bireysel ve kitlesel olarak yine büyük başarılara imzalar atacaklarını gösterdi.

Altınyıldız Koleji’nden yapılan açıklamada; “Okulun ve ilimizin eğitimdeki başarısını daha yukarılara taşıyan Altınyıldız Eğitim Kurumları’nın fedakâr, başarılı yönetici ve öğretmen kadrosuna teşekkür ederiz.” denildi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145