Türk Eğitim-Sen NEVÜ’de ziyaretlerde bulundu

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Turizm Fakültesinde akademik ve idari personeli ziyaret ederek üniversite çalışanlarının gündemini değerlendirdi.

Türk Eğitim-Sen NEVÜ’de ziyaretlerde bulundu

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, şube başkan yardımcıları Abdullah Çamcı ve Hasan Hüseyin İyilikli, Doçent ünvanı alan NEVÜ Turizm Fakültesinde akademisyen İbrahim Akın Özen’i ziyaret ederek tebrik etti. Urgenç, Özen’e Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi tarafından Büyük Zaferin 100.yılı anısına yaptırılan plaketi takdim etti.

Başkan Urgenç, Atatürk’ün şu sözleri ile günü değerlendirdi; "Ben, manevî miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında, belki gayelere tamamen erişemediğimizi fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir."

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145