“Yaz dostum yaz, niyet salih olmadıktan sonra”

Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, Gülşehir'de ağaç katliamı yapılıyor paylaşımında bulunan bir vatandaşa işte bu sözlerle cevap verdi. 

“Yaz dostum yaz, niyet salih olmadıktan sonra”

Başkan Çiftci, "Ah be güzel kardeşim, Gülşehir Belediyesi ağaç katliamı yapıyor diye yazmadan önce bir arasan bir sorsan! Fotoğrafta görüldüğü üzere ağaç elektrik tellerine değdiğinden, çocuklarımız tehlike altında demeleri üzerine o apartmanda oturan tüm sakinlerin talebi, muhtarın bilgisi dahilinde yerinden alınmıştır. Keşke o mahallede kurulduğundan beri yapılmayan altyapının yapıldığını (Neden bir önceki dönem projeye dahil edilmediğini). Geçen dönem beş yılda dikilmeyen binlerce ağacın bu dönem 1,5 yılda dikildiğini (ağaçların birçoğunun hibe alındığını para ile alınanların da yarıdan az fiyatına alındığını). Yollarının ve çevre düzenlemesinin yapıldığını, Keşke bunları da yazsaydın.

Ha birde geçen dönem Kızılırmak Caddesinde ve Nevşehir Caddesinde kesilen yüzlerce ağaç var. O zaman yazma yetiniz yoktu sanırım. Velhasıl yaz dostum yaz niyet Salih olmadıktan sonra." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER