Togg’a Kapadokya rengi

Türkiye'nin ilk yerli otomobili Togg, ürettiği araçların dış renklerinde Kapadokya bölgesinin olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum beji rengine de yer verecek.

Togg’a Kapadokya rengi

Türkiye'nin akıllı otomobili Togg, "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini taşıyan "Türkiye’nin Renkleri" ile yollarda olacak.

Togg'dan yapılan açıklamaya göre, "Bir otomobilden fazlası" için yola çıkan Togg, 2023 yılının ilk çeyreğinde pazara sunacağı doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı C SUV’da "Türkiye’nin Renkleri"ni kullanıcılarıyla buluşturacak.

Togg, Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alarak tasarlanan otomobilin dış renklerine "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini verdi.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinin başında gelen Kapadokya bölgesinin olağanüstü güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum beji, 2023 yılının ilk çeyreğinde pazara sunulacak olan doğuştan elektrikli ilk akıllı cihaz C-SUV’un dış renklerini süsleyecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2022, 09:30

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145