Açıkgöz, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun"

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Açıkgöz, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun"

Milletvekili Açıkgöz, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevdamız Nevşehir'imizin güzide basınına ve siz değerli basın mensuplarımıza, şahsım ve milletimiz adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum. İnsan onur ve ahlakını gözeterek, halkımızın doğru haber alma hakkını gözeten yerel ve ulusal ajansların temsilcilerine ve tüm basın mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.

Basın yayın kuruluşlarında üstün fedakarlık ilkesiyle meslek, ahlak, vatan ve millet aşkıyla çalışarak; ülkemizdeki, bölgemizdeki ve sevdamız Nevşehir'deki gelişmeleri, halkımızla paylaşma yolunda gece gündüz demeden emek harcayan; ilimizin ve ilçelerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde yüksek özveriyle görev alan, Kapadokya’nın gönül elçileri olan tüm kıymetli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, saygılarımı ve muhabbetlerimi sunarım. Ebediyete irtihal eden emektar gazetecilerimizi ve basın mensuplarımızı da rahmet ve hayır dua ile yâd ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2022, 13:33

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER