Ağca’dan NTSO Başkanı Parmaksız'a destek ziyareti

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız'a seçim öncesi destek ziyaretinde bulundu.

Ağca’dan NTSO Başkanı Parmaksız'a destek ziyareti

Ekim ayında gerçekleştirilecek Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinde yeniden aday olan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız'a seçim öncesi destek ziyaretinde bulunan Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Genç Nevşehirliler Derneği Onursal Başkanı değerli büyüğümüz Mehmet Arif Parmaksız ile Ankara’da faaliyetlerini sürdürdüğümüz derneğimize vermiş olduğu ilgi ve destek için minnettarız. Tanıştığımız günden itibaren Ankara’da yaşayan Nevşehirli hemşehrilerimize maddi ve manevi anlamda destek olan, yol gösteren ve önderlik yapan büyüğümüz olarak gurur duyuyoruz. Memlekete katmış olduğu ve katacağı hizmetlerle gurbette yaşayan biz gençlere yeni ufuklar açıyor. 1 Ekim'de yapılacak seçimde başarılar diliyorum."

Ziyarete katılan Genç Nevşehirliler Derneği üyeleri Faf Vana Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akpınar ve Başkent Poyraz Uzman Elektrik Mühendisi Furkan Poyraz da Parmaksız’a desteklerini dile getirdi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER