AK Partiden Babalar Günü'nde şehit babalarına anlamlı ziyaret

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, Babalar Günü dolayısıyla Ürgüp’te bulunan şehit babalarını ziyaret etti.

AK Partiden Babalar Günü'nde şehit babalarına anlamlı ziyaret

Başkan Kahraman, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Çelebi, Kadın Kolları Başkanı Dilek Çavuş ile birlikte babalar günü münasebetiyle evlatlarını şehadete uğurlayan şehit babalarını ziyaret etti.

Şehit babaları ve onların emanetleri ile yakından ilgilenen Başkan Kahraman ve beraberindekiler kendileri ile sohbet ederek taleplerini dinledi.

Ziyaretler kapsamında AK Partili heyet şehit babalarına günün anısına hediye takdim ederken kendileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaretler hakkında bir açıklama yapan AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman “ Bugün babalar günü, şehit ailelerimizde, şehitlerimizin bizlere en onurlu emanetleridir. Onları her zaman başımızın üzerinde taşıyoruz. Bizler aziz şehitlerimizin büyük fedakârlıkları sayesinde ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz. Babalar günü vesilesiyle Ürgüp’teki şehit babalarını ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz esnasında Güler yüzleri ve samimiyetleri ile bizleri gönüllerinde misafir eden kıymetli babalarımıza teşekkür ediyor, babalar Günü vesilesiyle tüm şehit babalarına saygılarımı, hürmetlerimi sunuyorum”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2022, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93