Aktürk'ten Salaş'a hayırlı olsun ziyareti

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aktürk'ten Salaş'a hayırlı olsun ziyareti

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, NTB Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Yapılan seçimde güven tazeleyen Başkan İbrahim Salaş ve yönetimini tebrik ettiğini dile getiren Başkan Aktürk; "Değerli başkan ve ekibine üstün başarılar diliyorum. Ürgüp Belediyesi olarak bugüne kadar Ticaret Borsamızla çok uyumlu bir şekilde çalıştık, ilçemize, şehrimize hizmet ettik. İnanıyorum ki bundan sonra da kendilerine hizmet etmekten şeref duyduğum halkımız için yine birlikte güzel projelere imza atacağız. Bugüne kadar ki işbirlikleri ve katkıları için başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de bu işbirliğinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Değerli başkanımız ve ekibini bir kez daha tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden NTB Başkanı İbrahim Salaş ise şöyle konuştu; "Değerli başkanımızın tebrik ziyareti bizleri çok memnun etti. 2 Ekim'de üyelerimizin teveccühü ile bir dört yıllık dönem için daha Nevşehir Ticaret Borsası başkanlığını devam ettireceğiz. İki kurum arasındaki ilişkiler her geçen sene daha da güçlenerek devam ediyor. Başkanımızın desteğini her zaman yanımızda hissediyor olmamız kurumlar arası işbirliğinin de ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Nevşehir Ticaret Borsası üyeleriyle birlikte tarıma ve tarıma dayalı sanayiye destek vermektedir.  Nevşehir'in işlem hacmi ve ihracatına katkı sunmaktadır. Bizler inşallah önümüzdeki dönemde de birlik ve beraberliğimizi Nevşehir'imiz, Ürgüp'ümüz il genelinde tüm üreticilerimiz için sürdüreceğiz. Allah hepimize başarılarını ihsan eylesin."

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145