Atlı’dan AK Parti'ye ziyaret

Nevşehir Kadın Derneği, Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığını ve AK Parti Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Atlı’dan AK Parti'ye ziyaret

Nevşehir Kadın Derneği ve Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yigitarslan’ı ziyaret etti.             

Dernek Başkanı Atlı, ziyarete yeni projeleri ve uyguladıkları projelerden bahsetti. Halen yürüttükleri projelerin devam ettiğini ve ayrıca Nevşehir merkezde birçok lisede ”Bu Hayat Senin Hedef Sensin” projesinin eğitimlerini verdiklerini ve projenin Nevşehir’in ilçelerinde de devam edeceğini belirterek; “Uyuşturucu ve madde bağımlılığının tamamen bitmesi en büyük hedefimizdir. Dernek ve yönetim olarak birçok aileye ulaştık” dedi.

Atlı, Bilgiç'e ve Yiğitarslan’a kendi yapmış olduğu minyatür tablo hediye etti.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip Atl'ya teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93