Başkan Ağca'dan Parmaksız'a ziyaret

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ve Sayıştay Üyesi Belma Akyüz, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ile görüştü.

Başkan Ağca'dan Parmaksız'a ziyaret

Ankara’da faaliyetlerine devam eden Genç Nevşehirliler Derneği, birlik ve beraberlik adına gönül buluşmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ankara ve Nevşehir arasında gönül köprüsü kuran başkan Dernek Başkanı Ziya ğca görüşmede şunları dile getirdi; "Ankara’da bürokraside başarıları ve bulunduğu konum itibariyle önemli noktaya gelmiş Sayıştay Üyesi değerli hemşehrim Belma Akyüz ile 2018 yılında tanıştık. O günden bugüne kadar bizleri yalnız bırakmadı. Yine 2019 da tanıştığımız NTSO Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ise iş dünyasında ve memleketimizde önemli başarılara imza atmış biri olarak biz gençleri yalnız bırakmadı. Tüm faaliyetlerimizi yakından takip edip sonuna kadar destekçi olan memleketimizin değerli büyükleri ile birlikte olmaktan onur duyuyorum. Genç Nevşehirliler Derneği Onursal Başkanı Mehmet Arif Parmaksız 'a sonsuz şükranlarımı iletiyorum." 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2022, 14:41

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER