Başkan Salaş'tan Muhtarlar Günü mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Salaş'tan Muhtarlar Günü mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Salaş, bir mesaj yayımlayarak 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Başkan Salaş yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Muhtarlık müessesesi; demokrasimizin, yönetim sistemimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın en önemli yapı taşlarından biridir. Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Halkımızın tercihi ve seçimiyle iş başına gelmiş muhtarlarımız, bizlerin de baş tacıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, selam, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 01:32

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93