Başkan Salaş´a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanlığına yeniden seçilen İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Salaş´a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

NTB Başkanı İbrahim Salaş’a sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Tabipler Odası Başkanı Yunus Emre Çakır, Nevşehir Muhtarlar Deneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Türkiye Şehit Aileleri Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Ramazan Çiftçi, Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Kapadokya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (KAPADOKYA MTAL) Müdürü Mehmet Dursun, Müdür Başyardımcısı Mehmet Kurugöllü ve Müdür Yardımcısı Ayşegül Demirses Başar, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyaretçilerini makamında ağırlayan NTB Başkanı İbrahim Salaş da sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerinden dolayı mutluluk ve memnuniyetini ifade ederek, konuklarına gösterdikleri alaka ve iyi dilekleri için ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145