Ekici'den 10 Kasım mesajı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici, 10 Kasım dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ekici'den 10 Kasım mesajı

Ulu Önder Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 82. yılı nedeniyle mesaj yayımlayan Ekici, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün gösterdiği yoldan yürümeye devam edeceklerini söyledi.

Ulu Önder Atatürk’ü özlem ve saygıyla andıklarını kaydeden Ekici, “Yokluk içindeki ülkemizi işgalden kurtaran Atatürk, Türk insanının kendisini yönetmesini sağlayan Türkiye Cumhuriyetini kurmuş, bize yaşayacağımız bir vatan bırakmıştır. İçten ve dıştan yapılan tüm saldırılara rağmen kurulan bu ülke atasının izinde yürümekten vazgeçmemiştir ve vazgeçmeyecektir. Türk milleti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir güce boyun eğmeyecek şer odaklarının heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Hakk´a yürüyüşünün 82. yıldönümünde bir kez daha rahmet ve özlemle anıyorum. Vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER