Eski Milletvekili Elkatmış’tan NEVÜ Rektörü Aktekin’e ziyaret

AK Parti Kurucu Üyesi, 19., 20., 21. ve 22. dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Eski Milletvekili Elkatmış’tan NEVÜ Rektörü Aktekin’e ziyaret

Milletvekili Elkatmış’ı makamında ağırlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Aktekin kendilerine ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Üniversite’ olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar, eğitim-öğretim faaliyetleri, tercih süreci, üniversite-şehir ve üniversite-bölge işbirlikleri kapsamında yürüttükleri projeler hakkında bilgi verdi.

Rektör Aktekin ayrıca, NEVÜ’nün kuruluş aşamasından itibaren bugüne kadar üniversiteye vermiş oldukları destekleri ve kişisel kütüphanesindeki tüm kitapları üniversite kütüphanesine bağışlamalarından dolayı da Elkatmış’a teşekkür etti.  

NEVÜ’nün başarılı çalışmalarının yanı sıra en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer almasının oldukça memnuniyet verici olduğunu ifade eden Elkatmış, misafirperverliklerinden dolayı Rektör Aktekin’e teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER