GÖR-BİR Derneğinden Kuşadası, Urfa ve Antep gezileri

Nevşehir'in bünyesinde en fazla engelli üyeyi barından sivil toplum örgütü olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme (GÖR-BİR) Derneği önümüzdeki günlerde üyelerine yönelik geziler düzenlenmeye devam edecek.

GÖR-BİR Derneğinden Kuşadası, Urfa ve Antep gezileri

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da üyelerine yönelik çeşitli illere geziler düzenleyen dernek bu kez üyelerini önce Kuşadası'na tatile, ardından Şanlıurfa ve Gaziantep gezilerine götürmeyi planlıyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Erol Mutlu, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da üyelerimizi çeşitli illerimize gezilere götürmeye devam edeceğiz. Önce Kuşadası'na 40-50 dolayında üyemizi tatile götürmeyi planlıyoruz. Muhtemel bayram sonrası ise yine üyelerimizi bu kez Şanlıurfa ve Gaziantep illerimizi kapsayan bir geziye götürmeyi de planlıyoruz. Sağ olsunlar AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz, il başkanımız ve şehrimizin ileri gelenleri bu konularda bizlere hep destek oluyor ve olmaya da devam ediyorlar. Amacımız üyelerimizin sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlamak." diye konuştu. 

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93