“İşaret Dili Eğitimi” projesi hayata geçti

MEPAŞ müşteri hizmetleri yetkililerine “İşaret Dili Eğitimi” projesini hayata geçirdi.

“İşaret Dili Eğitimi” projesi hayata geçti

Engellilerin yaşam kalitesini yükseltmeye ve onları anlamaya yönelik çeşitli projelere öncülük eden Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ), işitme engelli bireylerin müşteri hizmetleri merkezlerinden yaptıkları işlemleri kolaylaştırmak ve oluşabilecek iletişim sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla müşteri hizmetleri merkezlerinde görevli personele işaret dili eğitimi aldırdı.

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezinde görev alan 19 personel,60 saat süren işaret dili eğitimi programı sonunda katılım belgesi almaya hak kazandı.

Eğitim alan personel; “Onlarla konuşmak bizi çok heyecanlandırıyor, işitme engelli müşterilerimizi anlayarak bire bir işaret diliyle iletişim kurmak taleplerinin daha hızlı çözülmesine katkı sağlıyor ”dedi.

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar Direktörü Fatih Yetimoğlu ise; “MEPAŞ’ın faaliyet gösterdiği 6 ildeki personellerimizin işaret dili eğitimi almasını sağlayarak işitme engelli müşterilerimizi doğru bir şekilde anlayıp, talepleri doğrultusunda hızlıca çözüm üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak projemizin asıl amacıdır.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145