MEDAŞ geleneksel çözüm ortakları buluşmalarına Nevşehir’de devam ediyor

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ), her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları ile bilgilendirme ve görüş alışverişi toplantılarına Nevşehir ile devam etti.

MEDAŞ geleneksel çözüm ortakları buluşmalarına Nevşehir’de devam ediyor

MEDAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sabah kahvaltısı ve sonrasındaki toplantıya MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Tüketici Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Tuba Akgül Alyüz, Tesis Kontrol ve Kabul Kıdemli Başmühendisi Şeyma Ayırt, Nevşehir’de görevli İşletme Sorumluları, Nevşehir EMO Temsilcisi Tamer Kaçak ve Nevşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Gök ile serbest çalışan elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları katıldı.

MEDAŞ yetkililerinin enerji talepleri, proje onayı ve tesis kabulü konularında yaptığı sunumlarda uygulama değişiklikleri ile hizmet kalitesini arttırmak ve bağlantı süreçlerinin iyileştirilmesi için yapılan çalışmalar paylaşıldı. Sonrasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu, mühendisler ve fen adamları uygulamalar ile ilgili talep ve önerilerini dile getirdi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93