MEDAŞ güvenilir hizmet için çalışanlarını eğitiyor

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ), dağıtım hizmeti verdiği Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir illerinde modern bir teknolojik alt yapı kurmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu hedefle yola çıkan MEDAŞ personeli, sahada daha güvenli hizmet sunmak için eğitimlerini de aksatmıyor.

MEDAŞ güvenilir hizmet için çalışanlarını eğitiyor

Hizmet verdiği illerde istihdam sağlamayı ilke edindiğini belirten MEDAŞ, salgın döneminde de istihdama devam ederek birçok kişiyi kadrosuna dahil ettiğini vurguladı.

MEDAŞ, yaptığı açıklamada, alanında uzman kişilerin MEDAŞ çalışanlarına bilgilerini ve tecrübelerini aktardığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Salgın döneminde eğitimler aksamadı

 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından planlanan eğitimler, her hafta düzenli olarak uygulanıyor. Alanında uzman kişiler, MEDAŞ çalışanlarına bilgilerini ve tecrübelerini aktarıyor. İçinde bulunduğumuz salgın döneminde ise maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek uzaktan düzenlenen eğitimlerde çalışanla, alanında uzman kişilerle bir araya gelme imkanı buluyor.

MEDAŞ istihdama katkı sağlamayı sürdürüyor

Geçen yıl yaklaşık 155.000 adam/saat eğitim veren MEDAŞ, 2020 yılı için de eğitim hedefine ulaşmak için büyük bir heyecanla çalışıyor. Hizmet verdiği illerde istihdam sağlamayı ilke edinen MEDAŞ, salgın döneminde istihdama devam ederek birçok kişiyi kadrosuna dahil etti. “

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93