Nevşehir genelinde 5 şahsa önleyici tedbir kararı uygulandı

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalarda, Nevşehir genelinde 5 şahıs hakkında önleyici tedbir kararı uygulandı.

Nevşehir genelinde 5 şahsa önleyici tedbir kararı uygulandı

Alınan bilgiye göre, Nevşehir genelinde, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından, aile içi ve kadına şiddetin önlenmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

Yapılan çalışmalarda, 2000 Evler Mahallesinde boşanma aşamasında olduğu eşine hakaret eden İ.Ö. isimli şahsa 30 gün, Ürgüp’te ikamet eden ve boşanma aşamasında olduğu eşine ve ailesine çeşitli hakaretlerde bulunan H.İ.E. isimli şahsa 30 gün, eski eşine ikameti önünde karşılaştığı esnada tehdit ve hakaretlerde bulunan K.D. isimli şahsa 30 gün, Güzelyurt Mahallesinde boşanmış olduğu eski eşinin H.D. isimli şahsa 60 gün, Fatih Sultan Mehmet mahallesinde eski kız arkadaşı ile karşılaştığı esnada hakaret eden Afgan uyruklu H.S. isimli şahsa ise 15 gün süreyle önleyici tedbir kararı cezası uygulandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER