Nevşehir Kızılay, yağmur çamur demeden ramazan ayı yardımlarına devam ediyor

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ve Yazıhüyük Belediyesi iş birliğiyle Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi.

Nevşehir Kızılay, yağmur çamur demeden ramazan ayı yardımlarına devam ediyor

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi Ramazan ayında yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Yazıhüyük Belediyesi iş birliğiyle Yazıhüyük beldesinde 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi. Kızılay gönüllülerinin ve belediye personellerinin bulunduğu dağıtımda ev ev dolaşılıp gıda kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Hayırseverlerimizin, şubemize bağışladığı gıda kolilerini, Mübarek Ramazan ayında Nevşehir'imizin her noktasına ulaştırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimizin iftar ve sahur sofralarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak adına hafta içi, hafta sonu ayırt etmeden gönüllülerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün çalışmamızı Yazıhüyük Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca Yazıhüyük beldesi ile beraber yedi ilçe ve köye bağışçılarımızın destekleriyle Ramazan ayında gıda kolilerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93