Nevşehir Kızılay’dan AK Parti İl Başkanı Kemikkıran’a ziyaret

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Nevşehir İl Balkanı Ali Kemikkıran’ı ziyaret etti.

Nevşehir Kızılay’dan AK Parti İl Başkanı Kemikkıran’a ziyaret

Ziyarette ortak faaliyet ve projelerde mutabık kalınırken, faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.

AK Parti İl Balkanı Ali Kemikkıran ve partinin il yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, “Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Allah güzel işler yapmayı nasip etsin, yolunuz açık olsun, inşallah şehrimiz için beraber iş birliği içerisinde çalışacağız.” dedi.

Başkan Civelek’e teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkan Ercan Civelek, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Türk Kızılay 153. yaşına girmiş bulunmakta. Kızılay 153 yıldır sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında insan acısını dindirmek için hizmet veriyor. Bu başarıda toplumun tüm kesimlerinin desteği ve büyük katkısı oldu. Kan bağış çalışmalarımızda AK Parti Nevşehir teşkilatının üyeleriyle düzenlediği geniş katılımlı organizasyonlardan dolayı ve misafirperverliğinden ötürü AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’a teşekkür ederim.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Civelek tarafından Kemikkıran’a Kızılay logolu fincan takımı takdim edildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER