Pazar yeri arefe günü akşamına kadar hizmetinizde 

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Nevşehir il merkezinde bulunan pazar yeri arefe günü akşamına kadar halka hizmet verecek. 

Pazar yeri arefe günü akşamına kadar hizmetinizde 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, pazar yerinin arefe günü akşamına kadar Nevşehir halkının hizmetinde olacağını belirtti. 

Mübarek kurban bayramında halkın başta sebze ve meyve olmak üzere giyim, ayakkabı, bayramlık ikramlar, peynir, yağ, zeytin, yumurta ve benzeri tüm market ürünleri gibi hemen hemen bir ailenin bayram tatili süresince ihtiyaç duyabileceği bütün ürünlerin Nevşehir pazar yerinde en uygun fiyata bulunabileceğine dikkat çeken Özmen, "Dinimizde büyük önem verilen bir yeni bayramı tüm Müslüman Alemi ile birlikte idrak edebilmenin arefesindeyiz. Bugünlerde de Nevşehir halkımıza hizmet verebilmenin gururu ve onuru içerisindeyiz. Pazar yerimiz tüm hafta içerisinden itibaren arefe günü akşamına kadar halkımızın hizmetinde olacak. Her zaman olduğu gibi halkımıza uygun, kaliteli ürünleri ulaştırmanın gayreti içerisinde olacağız. Şimdiden tüm Müslüman Aleminin, Türk Milletinin, Nevşehir halkımızın ve gecesini gündüzüne katarak halkımıza hizmet edebilmenin haklı gururunu yaşayan tüm pazarcı esnaflarımızın ve ailelerinin mübarek kurban bayramını canı gönüldün kutlarım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2022, 13:41

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93