Talepler, Genel Başkan Kahveci'ye iletilecek 

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilciliği toplantısında toplu sözleşme sürecinde işkollarının istek ve talepleri alınarak, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan’ı Önder Kahveci'ye iletilecek.

Talepler, Genel Başkan Kahveci'ye iletilecek 

İşkollarının katılımı ile gerçekleştirilen Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilciliği toplantısında toplu sözleşme sürecinde işkollarının istek ve talepleri alınarak Genel Merkez tarafından 23-24-25 Haziran’da Türkiye Kamu-Sen Genel Merkez binasında yapılacak olan Yüksek İstişare Toplantısında İl Temsilcisi Turgay Çetin tarafından Genel Başkan Önder Kahveci'ye iletilecek. 

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Ercüment Tunç, Türk İmar Sen İl Temsilcisi Recep Kılıç, Türk Diyanet Vakıf Sen İl Temsilcisi Kadir Gök, Türk Tarım Orman Sen İl Temsilcisi Özer Bitgin ve Türk Ulaşım Sen İl Temsilcisi Yaşar Karakoç ve Türk Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcısı Mahir Gölbaşı'nın katıldığı toplantıda işkollarının her birinin istek ve talepleri değerlendirildi. Listeler hazırlanılarak İl Temsilcisi Turgay Çetin'e verildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER