Türk Zabıta Teşkilatı 196 yaşında

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, sahada yaptığı tüm uygulamalar ve denetimlerle vatandaşların sağlığı, huzur ve esenliği için gece gündüz demeden, özverili bir şekilde sevgi ve hoşgörüyle halkımızın yanında ve hizmetinde olan Türk Zabıta Teşkilatı’nın 196'ncı kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Türk Zabıta Teşkilatı 196 yaşında

Başkan Savran, teşkilatın 196'ncı kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Burada Zabıta Müdürlüğü idarecileri ve personelleri ile bir süre sohbet eden Savran, bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğündeki zabıta personelinin ve ülkenin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatının Zabıta Haftası'nı kutlayarak başarı diledi.

Toplumun huzuru için çalışan zabıta ekiplerinin aynı zamanda belediyenin görünen yüzü olduğunu ifade eden Savran, “Yaptığınız iş çok kutsal. Toplumun sağlığı, huzuru, güvenliği ve hayatın akışını en iyi şekilde sağlamak için gece gündüz hizmet ediyorsunuz. Şehrimizin her noktasında güzelliklerin yapılması ve olumsuzlukların önlenmesi noktasında gayretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Allah’ım beraberce, milletimize hizmet etmeyi daim eylesin.” dedi.

Başkan Savran’ın Zabıta Müdürlüğü ziyaretine başkan yardımcıları Mustafa Alevli, Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan da katıldı.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER