Uçhisar Belediyesi’nden Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 3. hediye

Uçhisar Belediyesi’nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla öğrenci ve gençlere mobil hatlara yüklenmek üzere internet paketi hediye edilecek.

Uçhisar Belediyesi’nden Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 3. hediye

Eğitimlerini online ve dijital ortamlarda gerçekleştirmeye çalışan Uçhisar'da ikamet eden 7-25 yaş arası tüm öğrenci ve gençlere Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'nün talimatıyla mobil hatlara yüklenmek üzere internet paketi hediye edilecek.

Belediye Başkanı Osman Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Eğitime destek olmak görevimiz değil gönül işimizdir. Geleceğimizin teminatı olan sizler yarın bizlerin yerlerinde olacaksınız. Sizlere ne kadar eğitim verebilirsek, sizleri doğru bilgiye ne kadar hızlı bir şekilde buluşturabilirsek, Türkiye’nin geleceğinin daha aydınlık olacağına inanıyoruz. Bizler sizlere güzel yarınlar bırakabilmek için mücadele ediyoruz. İnşallah bizler bayrağı ilerde sizlere devredeceğiz, sizlerde bu bayrağı daha yükseklere taşıyacaksınız bundan hiç şüphemiz yok.

Ortak akıl ve iradeyle eğitime erişim noktasında fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak, evinde internete erişim sıkıntısı çeken öğrencilerimizin sıkıntısına bir nebze de olsa yardım edebilmek adına internet dağıtımına karar verdik.” ifadelerine yer verdi.

Detaylara ve başvuru formuna Uçhisar Belediyesi web sitesinden ulaşılabilecek.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER