Vali Becel’den emniyet ve jandarmaya ziyaret

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ve Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliklerini ziyaret etti.

Vali Becel’den emniyet ve jandarmaya ziyaret

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından bir alışveriş merkezinde kurulan standı ziyaret eden Vali Becel, Kadın Destek Uygulaması (KADES) hakkında vatandaşlara bilgilendirme yapan görevlilerden bilgi alarak KADES uygulaması tanıtım broşürlerini inceledi.

Daha sonra Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ve Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliklerini de ziyaret eden Vali Becel, yürütülen eğitim ve farkındalık çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Becel’e ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Kağan Mekan Çeviren, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner138

banner137