Vali Becel’in Kurban Bayramı mesajı

Vali İnci Sezer Becel’in Kurban Bayramı mesajı

Vali Becel’in Kurban Bayramı mesajı

"Bayramlar, gönüller arasında yıkılmaz köprüler kurulmasına vesile olan, nice umutların yeşerdiği, güzelliğin ve iyiliklerin filizlendiği, dayanışma ve yardımlaşmanın arttığı, tüm insanlık alemini kaynaştıran ve kucaklaştıran özel günlerdir. 

Bizleri manevi yönüyle çepeçevre kuşatan Kurban Bayramı’na ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Millet olarak milli ve manevi duyguların çok yoğun yaşandığı böyle önemli bir zamanda üzerinde yaşadığımız bu güzel ülkemizin her karışında yaşayan tüm vatandaşlarımızın nice bayramlara tekrardan kavuşmalarını temenni ederim.

Böyle anlamlı ve güzel bir günde bayram nedeniyle yola çıkacak olan vatandaşlarımızın da can güvenliklerini sağlamak adına dikkatli olmalarını, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz bir şekilde direksiyon başına geçmemelerini, hız sınırlarına riayet etmelerini özellikle rica ederim. 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Nevşehirli hemşehrilerim olmak üzere, yetim ve öksüz kalmış evlatlarımızın, vatanı için gözünü kırpmadan canını ve kanını hiçe sayan aziz şehitlerimizin kıymetli ailelerinin, ebediyete irtihal etmiş gazilerimizin aileleri, gazilerimiz ile yakınlarının ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim."

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER