Aktekin akademik kurul toplantısına katıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından, ‘2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Aktekin akademik kurul toplantısına katıldı

NEVÜ Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’in katılımıyla Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen toplantıda Gülşehir Sosyal Bilimler MYO Müdürü Dr. Erdem Selman Develi, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Uçar ve Öğr. Gör. Sıddık Ünal ile Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları hazır bulundu.

Toplantının açılışında konuşan ve yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Rektör Aktekin, öğrenci odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversite olarak yeni eğitim-öğretim yılında da öğrencilerin alacakları eğitimle birlikte kendilerini bilimsel, kültürel ve sosyal alanlarda daha da geliştirecekleri çalışmalara büyük önem verdiklerini söyledi.

Aktekin bu kapsamda, YÖK’ün ve üniversitenin belirlediği mevzuat ve hedefler doğrultusunda bundan sonra da güzel ve başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacaklarını sözlerine ekledi.

Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Develi’nin yeni eğitim-öğretim yılına yönelik hazırlıklara dair bilgi verdiği toplantı, Aktekin’in öğretim elemanlarının yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında dile getirdikleri istek ve taleplerini alması ile sona erdi.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER