NEVÜ’nün bütünleştirici eğitim projesi İESP SOP Fuarı’nda

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin (NEVÜ) proje yürütücülüğünü üstlendiği Nevşehir’de Bütünleştirici Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projesi, İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Sektörel Operasyonel Programı (İESP SOP) Fuarı’nda tanıtıldı.

NEVÜ’nün bütünleştirici eğitim projesi İESP SOP Fuarı’nda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın program ototritesi olduğu İESP SOP Fuarı’na Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Süreyya Erkan ve AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nicholaus Meyer Laundrut katıldı.

Bu yıl, “Bir arada projelerimizle hayata değer katıyoruz” temasıyla düzenlenen İESP SOP Fuarı’nda yerini alan NEVÜ, yürütücülüğünü üstlendiği Nevşehir’de Bütünleştirici Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projesi kapsamında tanıtım standı açtı. Tanıtım standını ziyaret eden katılımcılara NEVÜ personeli tarafından üniversitenin kurumsal yapısı, eğitim sistemi, sosyal ve kültürel olanakları tanıtılırken, Nevşehir’de Bütünleştirici Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projesi’nin temel hedefleri ve çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2022, 17:15

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145