Açıkgöz'den doktor atama müjdesi

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Sağlık Bakanlığı tarafından ataması yapılan doktorların müjdesini verdi.

Açıkgöz'den doktor atama müjdesi

Açıkgöz; "Nevşehir’imize çeşitli branşlarda 10 uzman doktor ataması için kontenjanlar açıklandı. Nevşehir’de sağlık ordumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyor; tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum." dedi.

Atama yapılan branşlar şöyle: Acil Tıp: Nevşehir Devlet Hastanesi,  Anesteziyoloji ve Reanimasyon:  Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları: Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi, Deri ve Zührevi Hastalıkları: Nevşehir Devlet Hastanesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon: Nevşehir Devlet Hastanesi, Genel Cerrahi: Nevşehir Devlet Hastanesi, İç Hastalıkları: Nevşehir Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum (2 Doktor): Nevşehir Devlet Hastanesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları: Nevşehir Devlet Hastanesi

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2022, 16:23

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER