Arı: 31 Mart'a biz hazırız, Nevşehir hazır

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, “Projelerimizle, saha çalışmalarıyla, sandık görevlileriyle hazırız. 31 Mart’a kazanan Türkiye olacak, kazanan Nevşehir ve Nevşehirli olacak." dedi.

Arı: 31 Mart'a biz hazırız, Nevşehir hazır

Başkan Adayı Arı, yaptığı açıklamada, "Şimdiye kadar, seçim çalışmaları kapsamında aylar öncesinde sahaya indiğimiz günden bugüne Nevşehir'de girilmedik mahalle, işyeri, sokak, çalınmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmadık. Ve bunun sonuçlarını inşallah sandıkta alacağız. İnanıyorum ki, şimdiye kadar 2002 yılından bu yana tüm seçimlerde teveccüh gösterip, sandıktaki iradesiyle AK Parti’ye görev veren milletimiz, Türkiye’nin kalkınmasını devam ettirecek projeler üretmek şöyle dursun şimdiye kadar yapılanları kapatmaktan, yıkmaktan bahsedenleri sandığa gömecek. 31 Mart'ta yeniden Nevşehir Kalesi'nin burçlarına AK Parti bayrağını sizlerin destekleriyle asacağız." diye konuştu.

“Muhalefet bizim projelerimizi hayal bile edemez”

Kendilerine "hayalcisiniz" diyenlere de cevap veren Arı, "Sevdamızın adı Nevşehir'imiz için kurduğumuz hayalleri ve sözlerimizi, evvel Allah birer birer yerine getireceğiz. Bunun sözünü veriyorum. Muhalefet, bizim projelerimizi hayal bile edemez. Çünkü birileri konuşur biz yaparız. Nevşehir'imizi iş dünyamızın, genç girişimcilerimizin, ev ve iş kadınlarımızın ulusal ölçekte söz sahibi olduğu bir şehre dönüştürmek, başta şehrimiz ve bölgemiz olmak üzere her alanda marka kenti bir Nevşehir olma yolunda kararlılıkla ilerlemek, huzur ve güven içinde daha kaliteli bir yaşam sürebilmek, gelecek nesillerimize medeniyetimizin izlerini bulacakları, iftihar edecekleri, kimliği olan bir Nevşehir bırakabilmek için, hedefi daha da büyütmek için, AK Parti gönül belediyeciliği ile tevazuyla, samimiyetle, gayretle, daha güzel daha mutlu ve daha modern bir Nevşehir ile hepimiz kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Arı, "Ben buradan bir kez daha halkımıza seslenmek istiyorum. Hangi partiden, hangi siyasi görüşten olursa olsun hiçbir ayrım yapmaksızın, tüm Nevşehirliyi kucaklayacağız. Nevşehir bizim sevdamız. Makamlar gelip geçicidir. Esas olan iz bırakmaktır, eser bırakmaktır, gönüllerde kalmaktır." dedi.

Arı, “Biz milletin efendisi değil hizmetkarı olmaya geliyoruz." şeklinde konuştu.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner138

banner137