Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanı Nevşehir’de

Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanı Dr. Chong won Choue ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin Nevşehir'e geldi.

Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanı Nevşehir’de

Konya’da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları kapsamında Türkiye’de bulunan Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanı Dr. Chong won Choue, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ile birlikte Nevşehir’e gelerek Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ile bir araya geldi.

Kapadokya’yı gezerek bölgenin eşsiz, fantastik, mistik ve doğal cazibesinden çok etkilendiği belirte Dr. Chong won Choue en kısa zamanda tekrardan ailesi ile birlikte ziyaret edeceğini belirtti.

İl Müdürü Özdemir ise yaptığı açıklamada, “Dr. Chong won Choue Choue ve Şahin’i Nevşehir'de ağırlamaktan onur duyduk. Nevşehir’i bir spor şehri haline getirmek için yapmış olduğumuz görüşmeler kapsamında Choue ve Şahin ile birlikte ilimizde Uluslararası bir organizasyonu gerçekleştirmek üzere görüşmeler gerçekleştirdik. Nevşehir'i  marka şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2022, 16:20

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER