MAKSAN Otomotiv Gençlik ve Spor Kulübü yaz spor okulu açtı

Nevşehir amatör küme takımlarından MAKSAN Otomotiv Gençlik ve Spor Kulübü yaz spor okulu açtı.

MAKSAN Otomotiv Gençlik ve Spor Kulübü yaz spor okulu açtı

MAKSAN Otomotiv Gençlik ve Spor Kulübü futbol takımları teknik direktörü Ali Özcan, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Nevşehir’de bir çok branşta yerel liglerde mücadele ediyoruz. Özellikle futbolda yeniden bir yapılanmaya girdik, bunun için de takımımızı güçlendirmek için çalışmalarımız devam ediyor.

Açmış olduğumuz yaz futbol okuluna bütün Nevşehirli gençleri davet ediyorum. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yapacağımız yaz spor okulunda gençlerimize hem değerler eğitimi dersi hem de vatan sevgisi, bayrak sevgisi, yüzme, gezi ve piknik gibi etkinliklerde yapacağız.

Bunun için bütün Nevşehirli gençlerimizi açmış olduğumuz yaz spor okuluna davet ediyorum. Gençler kursumuzda çok güzel vakit geçirecekler, hafta içi beş gün boyunca akşam saat altı ile sekiz arasında Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde çalışmalarımızı yapacağız. Nevşehirli gençlerimize spor yaptırmaya hizmet etmeye devam ediyoruz bizim için gençler çok önemli.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2022, 11:50

İsmail Irmak

YORUM EKLE
YORUMLAR
veli
veli - 1 ay Önce

adam çalışıyor nevşehir futboluna hizmet ediyor.Tebrik etmek gerek.Bir çok genci spora kazandıran ve gençlere eğittim veren bu hocayı kutluyorum.

SIRADAKİ HABER

banner131

banner93